Any Honey

як мед - то й ложкою

anyhoney
Any mood: сладкое
Any music: Pauline Croze - Te's beau

Меткикреатив, handmade

Тут было варенье

спасибо украинским производителям засахаренных ягод и цветов, которые заливают свою продукцию в столь замечательные баночки. Теперь после того, как полакомился содержимым, можно приняться за оболочку – и получить не меньшее удовольствие.  

жаль, не сделала снимок «до», в общем было то же самое, только бесцветное:-)

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 15

як завжди, акрил - моя улюблена і найуніверсальніша фарба!чорна і рожева - звичайна, а золотава - вітражна-рельєфна.

Теж ручки зачисались щось розмалювати (чи когось). А ти, мабуть, вчишся на дизайнера чи просто хоббі?

уже навчилась:-) взагалі-то я дизанйер інтер'єру, тож, якщо треба - я до ваших послуг.

о, прикольно! Я от шкодую що пішла на психолога а ні на дизайнера. Хоча художню школу закінчила, малювати люблю, та і зараз трохи дизайном займаюсь.

головне, щоб було бажання, коли є - зможеш все! далеко не всі, хто закінчував дизайнерську підготовку працюють за фахом, я, наприклад, була редактором у глянцевому виданні. тож, навчання - то таке. звісно, добре, коли воно повністю збігається із обраним шляхом, але, все ж таки коректування можливі. до того ж, психологія у дизайні - взагалі дуже потрібна річ.

ооо, щодо психології у дизайні я згодна! Я от теж зараз редактором працюю, правда, у видавництві) Але що стосується дизайну, особливо фотошопу, то все моє)) До цього працювала дизайнером у фотолабораторії, рекламному агенстві, та невеличкій полігр. фірмі , далі планую осваювати вектор та малювати вже в цифрі :)

Метки

ОБОЗ.ua