Any Honey

як мед - то й ложкою

anyhoney
Any mood: влюблённое
Any music: John Lennon - Oh my love

Sleepless summer night when the sudden love made me feel like a child

возвращаюсь к истокам своего творчества. это чем-то похоже на то, что я рисовала в детстве. но уже - с учётом сегодняшних возможностей и особенностей материала. Акрил на планшете 75/75 см

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 11

:-) так, я знаю, що складно, але тут нічого думати - усе розраховано на почуття, від енергії ліній та енергії кольорів. взагалі, от сама дивлюсь і думаю, чи не дописати ше щось...але поки що відкладу
*кажу розумну річ* Це щось середнє між технікою ван Гога та примітивізмом Примаченко. Алсо, я Білокур люблю
о, дякую щодо Гогі - я теж так подумала, а мені більше ніхто не повірив, шо схоже! щодо Примаченко теж праві - але то було простіше, адже зараз увесь примітивізм із нею порівнюють, хоча є багато інших примітивістів, і все таки у нас є велика відмінність, адже вона малювала в 2д, а я - в 3д. тож я крутіша:-) все, закінчую жарти. щиро дякую.
хехе)) із примітивістів Піросмані рулить.
а я його чомусь не дуже люблю. у нього кольори дещо пригнічені. люблю яскраве.
в Буенос-Айресі є район Бока)) Там така краса, не передати. Будинки фарбовані, графіті особливі... Мрію в Байрес махнути
оо!! круто! я теж туди хочу:-)до речі щодо графіті - я дуже хочу зробити так, щоб і у нас з'явились такі вуличні арти, якими б можна було пишатися, про які б люди говорили навіть за кордоном, заради яких приїзджали до Києва!! не можу не поділитись - у вихідні вперше йду робити своє графіті - задум яскравий і глобальний! як намалюю - пришлю фоторепортаж з місця подій:-)
класно, чекатиму з інтересом)

Метки

ОБОЗ.ua