Any Honey

як мед - то й ложкоюІren добавляет фото в альбом Мої роботи 2 фотоnomorecoffee создает альбом 2012 2 фотоІren добавляет фото в альбом Мої роботи 3 фотоarchie создает альбом Чо нарив!Іren добавляет фото в альбом Мої роботи 1 фотоІren добавляет фото в альбом Мої роботи 1 фотоІren добавляет фото в альбом Мої роботи 1 фотоarchie добавляет фото в альбом Герої 4 фотоnomorecoffee добавляет фото в альбом взуття!!!!!!! 1 фотоarchie добавляет фото в альбом Highlights 1 фотоnomorecoffee добавляет фото в альбом взуття!!!!!!! 1 фотоnomorecoffee добавляет фото в альбом взуття!!!!!!! 4 фотоІren добавляет фото в альбом Мої роботи 1 фотоarchie добавляет фото в альбом Герої 1 фотоІren добавляет фото в альбом Мої роботи 2 фото


верхній пост


Ніколи не хотіла написати верхній пост, але останнім часом, думаю, — варто, щоб було легше зрозуміти мене і мій блог.

Спілкування з людьми  є моєю роботою, яка пов’язана з адміністративною діяльністю та перекладами. Знання мов дозволяє брати з навколишнього середовища та Інтернету багато інформації. Думаю, мій ІНЯЗ був не лишнім.

Мрію про другу освіту, але остаточно не вирішила , що то буде. Можливо, маркетинг. Реклама. Але, почитавши Бегбедера, засумнівалась. Хоча, може, це краще — знати цей предмет і популяризувати добрі речі.

Завжди хотіла бути дизайнером інтер’єрів, тому хатки, шафки, квіточки, кошики, стільчики — це те, про що я часто згадую на блозі. Мрію про будиночок за Києвом, в якому буду створювати затишок. Зрештою, в кожній квартирі, в якій жила, можна створити затишок. Він не залежить від кількості грошей, як, власне, і стиль.

Я часто пишу про моду. Але ніколи не закликаю купувати речі, дорогі речі. Моду і стиль завжди можна зібрати з речей, які вже є в гардеробі. Потрібно лише мати кілька базових речей і уяву-фантазію. (В кінці кінців завжди є second hand та hand made).

Велику частину мого життя займають бідні і бездомні. Я дякую Богу, що ще студенткою потрапила в цю благодійну організацію, де люди на волонтерських засадах помагають бідним і самотнім, дружать з ними. І стають від цього щасливішими.

З часом це настільки міняє світогляд, що бездомний і big boss стоять на одному рівні. Дружба з бездомними дає свободу, свободу від упереджень.

Люблю природу, подорожі і хорошу музику.

І основна річ, до якої я прагну (і всім бажаю)— це внутрішній спокій. Це так класно, коли є надія на завтрашній день, радість сьогоднішнього і подяка за вчорашній. І коли тобі не страшно в будь-який момент стати перед судом, коли тебе попросять зійти з цієї Землі.

Так жити дуже класно. Будувати плани. Аналізувати свої злети і падіння. Писати блог...

 

(15.03.2011)


nomorecoffee | открыть | Комментариев 38


nomorecoffee добавляет фото в альбом 2011 12 фотоnomorecoffee создает альбом 2011nomorecoffee добавляет фото в альбом взуття!!!!!!! 2 фотоarchie добавляет фото в альбом Герої 5 фотоarchie добавляет фото в альбом Highlights 1 фотоnomorecoffee добавляет фото в альбом 2008 11 фотоnomorecoffee создает альбом 2009 31 фотоnomorecoffee добавляет фото в альбом cooking 6 фотоnomorecoffee добавляет фото в альбом 2010 30 фото

Назад | ВпередЧто здесь?

Здесь отображаются последние записи тех блоггеров, которых вы добавили в друзья. Список друзей вы можете просмотреть здесь. Редактировать список и разбивать друзей на группы можно здесь.


Содержание страницы


ОБОЗ.ua